ESAIAS THORÉN. "Torso ooch klippor", olja på pannå, signerad E Thoren och daterad -63.

1683198. ESAIAS THORÉN. "Torso ooch klippor", olja på pannå, signerad E Thoren och daterad -63.

25x61 cm, rammått 32x68 cm.

Bruksskick.

Esaias Thorén (1901–1981)

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

25x61 cm, rammått 32x68 cm.

Bruksskick.

Esaias Thorén (1901–1981)

Tema

Antal besök: 827