Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
TORE KURLBERG. Kustlandskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 76.
1682817. TORE KURLBERG. Kustlandskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 76.
50 x 66 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 66 cm.
Göteborgs Auktionsverk
506