TORE KURLBERG. Kustlandskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 76.

50 x 66 cm.

50 x 66 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
D
Föremålsnr
1682817
Antal besök: 294