TORE KURLBERG. Kustlandskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 76.

1682817. TORE KURLBERG. Kustlandskap med hus, olja på duk, signerad och daterad 76.

50 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 66 cm.

Antal besök: 506