ARMBANDSUR, Sector, 540, stål, automatisk, 1990-tal.

1682583. ARMBANDSUR, Sector, 540, stål, automatisk, 1990-tal.

Herrur 41 mm
Boett nr. 2653920035,
Serie nr. 06236
Kronograf
Safirglas,
Datum
Originallänk, viklås.

Märken och bruksslitage. Urverk ej genomgånget. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 41 mm
Boett nr. 2653920035,
Serie nr. 06236
Kronograf
Safirglas,
Datum
Originallänk, viklås.

Antal besök: 1 512