OMEGA, Seamaster, stål, automatisk 1950-tal.

1682561. OMEGA, Seamaster, stål, automatisk 1950-tal.

Herrur 33,5 mm
Cal 552
Boett nr. 14700 1 SC
Serie nr. 18261873
Svart läderband, ej original.

Märken och bruksslitage. Urverk ej genomgånget. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 33,5 mm
Cal 552
Boett nr. 14700 1 SC
Serie nr. 18261873
Svart läderband, ej original.

Antal besök: 998