FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

1682015. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme i bok klädd med canvas/linne. Bredd ca 64 cm, sitthöjd ca 40 cm, rygghöjd ca 73 cm.

Något bruksslitage, ställvis något missfärgad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 354