Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Klockor & Ur
Bordsur
SPARUR, ek, 1900-talets första hälft, märkt Import.
1680242. SPARUR, ek, 1900-talets första hälft, märkt Import.
Höjd 23,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23,5 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
438