Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Blandade bijouterier bland annat halsband i malakit. Armbandsur med mera.

Slitage, skador.

Högsta bud:
300 SEK
Utropspris: 800 SEK
Slutar om:
Sålt
5 maj 2012 kl. 11:30 CEST

Budhistorik

1 24 apr kl. 23:56300 SEK

Slitage, skador.

Transport: Från 200 SEK

Hämta på plats
0 SEK
Hemleverans
400 SEK

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
200 SEK
Tyskland
200 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
16799

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 138

Med ett konto kan du spara sökningar, minneslista föremål och lägga bud. Att bli kund går snabbt och medlemskapet är kostnadsfritt.

När du blir kund godkänner du integritetspolicyn och användarvillkoren.

Har du redan ett konto? Härligt!