MARIKA LANG. "Kondis", färglitografi, signerad och numrerad 172/350.

Bildmått ca 39 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Bildmått ca 39 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1679456
Antal besök: 265