MARIKA LANG. På marknad, färglitografi, signerad och numrerad 223/350.

Bildmått ca 40 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Bildmått ca 40 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1679450
Antal besök: 396