RÖKBORD, Art Deco, 1930-tal.

1679196. RÖKBORD, Art Deco, 1930-tal.

Höjd ca 56 cm
Diameter 55 cm.

Bruksslitage. Repor, märken, ställvis kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 56 cm
Diameter 55 cm.

Antal besök: 517