FICKUR med KEDJA, 14k guld.

1679141. FICKUR med KEDJA, 14k guld.

Savonettur, storlek 52 mm, vikt ca 86 gram
Kedja med hänge, längd ca 34 cm, vikt ca 21 gram.

Lås och hänge på kedja ej guld. Märken och slitage, mindre skador på kedjan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 046