LONGINES, Conquest Calendar, 18k i boett, automatisk. Ca 1958.

1679119. LONGINES, Conquest Calendar, 18k i boett, automatisk. Ca 1958.

Herrur 35 mm
Plexiglas
Datum, skadad urtavla, gravyr,
Resårband, ej original.

Märken, repor och slitage, missfärgad urtavla. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 35 mm
Plexiglas
Resårband, ej original.

Antal besök: 695