1679119. LONGINES, Conquest Calendar, 18k i boett, automatisk. Ca 1958.
Herrur 35 mm
Plexiglas
Datum, skadad urtavla, gravyr,
Resårband, ej original.
Märken, repor och slitage, missfärgad urtavla. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.