MARIKA LANG. Haga, Göteborg, färglitografi, signerad och numrerad 303/360.

1679016. MARIKA LANG. Haga, Göteborg, färglitografi, signerad och numrerad 303/360.

Bladmått ca 57x82 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 57x82 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 1 053