MARIKA LANG. Haga, Göteborg, färglitografi, signerad och numrerad 303/360.

Bladmått ca 57x82 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Bladmått ca 57x82 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Föremålsnr
1679016
Antal besök: 355