KÖPMANSDISK, 1900-tal.

1677303. KÖPMANSDISK, 1900-tal.

Målad. Sju lådor. Längd 102. Bredd 64. Höjd 90 cm.

Hårt bruksslitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Fläckar. Skador. Borrhål. En låda med senare fäste. Flera lådor sitter fast. En låda med avsågad sarg.

Antal besök: 1 029