TAKLAMPA, Orrefors, 1930/40-talet.

1675883. TAKLAMPA, Orrefors, 1930/40-talet.

Balusterformad kupa med randdekor
Totalhöjd ca 170 cm, diam kupan ca 34 cm.

Bruksslitage.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Antal besök: 1 428