PALL, furu, fårskinn, 1900-tal.

1674596. PALL, furu, fårskinn, 1900-tal.

Klädd i fårskinn.
Höjd 43 cm
Sits 40x40 cm.

Bruksslitage. Ställvis slitage på fårkskinnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i fårskinn.
Höjd 43 cm
Sits 40x40 cm.

Antal besök: 758