ARMBANDSUR, Artisti quartz, stål.

Den här auktionen förlängdes p.g.a. tekniska problem. Läs mer.

Diameter 34 mm
Rem av präglat skinn.

Bruksslitage med repor, oanvänd rem.

Diameter 34 mm
Rem av präglat skinn.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Smycken
Föremålsnr
1672950
Antal besök: 67

Andra intressanta föremål