VAS, stengods, Carl Harry Stålhane för Designhuset.

1672595. VAS, stengods, Carl Harry Stålhane för Designhuset.

8x10 cm. Höjd 14,5 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 126