BERT-JOHNNY NILSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 108/275.

1671268. BERT-JOHNNY NILSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 108/275.

Bildyta ca 44x57 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 44x57 cm.

Antal besök: 389