RUNE JANSSON. Segelbåt, färglitografi, signerad och numrerad 91/125.

1670826. RUNE JANSSON. Segelbåt, färglitografi, signerad och numrerad 91/125.

Bildyta ca 26x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rune Jansson (1918–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 26x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rune Jansson (1918–2014)

Antal besök: 529