RUNE JANSSON. Segelbåt, färglitografi, signerad och numrerad 91/125.

Bildyta ca 26x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rune Jansson (1918–2014)

Bildyta ca 26x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rune Jansson (1918–2014)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Föremålsnr
1670826
Antal besök: 65

Andra intressanta föremål