ÅKE BERG. Figur, färglitografi, signerad och numrerad 85/140.

Bildyta ca 29x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildyta ca 29x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Föremålsnr
1670819
Antal besök: 52

Andra intressanta föremål