BENGT HILLGRUND. "Black shadow on blue street front door" litografi, signerad och numrerad.

Bildyta ca 50x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Hillgrund (1935–1981)

Bildyta ca 50x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Hillgrund (1935–1981)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Föremålsnr
1670765
Antal besök: 68

Andra intressanta föremål