JOHANNES VENNEKAMP. Orkester, färgetsning, signerad och numrerad.

Bildyta ca 38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildyta ca 38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Föremålsnr
1670755
Antal besök: 50

Andra intressanta föremål