SÄNGBORD, 1 par, målad fur med marmorimitation, 1900-talets första hälft.

1670721. SÄNGBORD, 1 par, målad fur med marmorimitation, 1900-talets första hälft.

Längd 40, bredd 39, höjd 77 cm.

Färgslitage samt ett handtag nyare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 202