SKULPTUR/VAS, glas, Anna Örnberg, Strömbergshyttan.

1670564. SKULPTUR/VAS, glas, Anna Örnberg, Strömbergshyttan.

Höjd 22 cm, signerad.

Bruksslitage.

Höjd 22 cm, signerad.

Bruksslitage.

Antal besök: 246