OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, otydligt signerad, 1900-tal.

1670112. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, otydligt signerad, 1900-tal.

höjd 40 cm, bredd 58 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 40 cm, bredd 58 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 895