GEVÄRSVÄSKOR, 2 st.

1670042. GEVÄRSVÄSKOR, 2 st.

Läder, längd 81 cm
Läder och canvas, längd 121 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Delvis släppta sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!
1670042. GEVÄRSVÄSKOR, 2 st.

Läder, längd 81 cm

Antal besök: 564