OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsmotiv, olja på pannå, sign.

55 x 46 cm.

Smärre fläck.

55 x 46 cm.

Smärre fläck.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Föremålsnr
1669141
Antal besök: 185

Andra intressanta föremål