BOKHYLLA/SIDEBOARD, funkis, 1930/40-tal.

1669138. BOKHYLLA/SIDEBOARD, funkis, 1930/40-tal.

Björk. Tre lådor och en dörr. 2 öppna hyllor.
Längd 150 cm, djup 30 cm, höjd 76 cm.

Slitage. Repor samt smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 547