BOKHYLLA/SIDEBOARD, funkis, 1930/40-tal.

Björk. Tre lådor och en dörr. 2 öppna hyllor.
Längd 150 cm, djup 30 cm, höjd 76 cm.

Slitage. Repor samt smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
C
Föremålsnr
1669138
Antal besök: 840