BENGT ORUP. "Skånegård", olja på pannå, signerad Orup.

29 x 52 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

29 x 52 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1666973
Antal besök: 667