SOFFBORD, glas med metallunderrede, 1900-talets andra hälft.

Längd 100, bredd 76, höjd 43 cm.

Oxideringar, lätt repor i skivan samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1665669
Antal besök: 120