BORIS NINEMAE. Skolan under farfars tid, olja på duk, signerad Ninemae.

61 x 80 cm.

Boris Ninemae (1925–1991)

61 x 80 cm.

Boris Ninemae (1925–1991)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1665632
Antal besök: 368