BORIS NINEMAE. Jägare och bönder, olja på duk, signerad Ninemae.

60 x 80 cm.

Hål i duken.

Boris Ninemae (1925–1991)

60 x 80 cm.

Hål i duken.

Boris Ninemae (1925–1991)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1665629
Antal besök: 319