GUNNAR ANDER. ljusstakar, ett par, mässing, Ystad metall.

1663121. GUNNAR ANDER. ljusstakar, ett par, mässing, Ystad metall.

Ca 10 cm höga.

Bruksslitage, repor.

Gunnar Ander (1908–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 10 cm höga.

Bruksslitage, repor.

Gunnar Ander (1908–1976)

Antal besök: 2 140