GUNNAR ANDER. ljusstakar, ett par, mässing, Ystad metall.

1663121. GUNNAR ANDER. ljusstakar, ett par, mässing, Ystad metall.

Ca 10 cm höga.

Bruksslitage, repor.

Gunnar Ander (1908–1976)

Ca 10 cm höga.

Bruksslitage, repor.

Gunnar Ander (1908–1976)

Antal besök: 1 350