GUNNAR ANDER. ljusstakar, ett par, mässing, Ystad metall.

Ca 10 cm höga.

Bruksslitage, repor.

Gunnar Ander (1908–1976)

Ca 10 cm höga.

Bruksslitage, repor.

Gunnar Ander (1908–1976)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Karlshamn, Sverige
Föremålsnr
1663121
Antal besök: 163