TOMTAR, 3 stycken, keramik, 1900-talets mitt.

1662492. TOMTAR, 3 stycken, keramik, 1900-talets mitt.

Höjd 12-24,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12-24,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 287