TOMTAR, 3 stycken, keramik, 1900-talets mitt.

Höjd 12-24,5 cm.

Bruksskick.

Höjd 12-24,5 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1662492
Antal besök: 99