SHACKBORD MED SKÅP, ek med intarsia, 1900-talets första hälft.

1661826. SHACKBORD MED SKÅP, ek med intarsia, 1900-talets första hälft.

46 x 46, höjd 75 cm.

Smärre fanerspickor & resningar, 1 löpare limmad samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 46, höjd 75 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 702