TAGE ERIKSSON. Klippig kust, olja på duk, signerad.

Ca 73x60 cm.

Mindre fläckar.

Tage Eriksson (1916–2003)

Ca 73x60 cm.

Mindre fläckar.

Tage Eriksson (1916–2003)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1661627
Antal besök: 489