SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

1661090. SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg och sits. Klädsel av skinn. Dekor av pärlspik. Snurrbar. Hjultrissor, justerbar höjd.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 680