SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg och sits. Klädsel av skinn. Dekor av pärlspik. Snurrbar. Hjultrissor, justerbar höjd.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1661090
Antal besök: 388