GINO MANCA. Trädgårdsskulptur, kvinna, betong, signerad.

1658887. GINO MANCA. Trädgårdsskulptur, kvinna, betong, signerad.

Med hål för fontän.
Höjd 64 cm.

Väderrelaterat slitage.

Gino Manca (1920–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hål för fontän.
Höjd 64 cm.

Väderrelaterat slitage.

Gino Manca (1920–1985)

Antal besök: 1 761