GINO MANCA. Trädgårdsskulptur, kvinna, betong, signerad.

1658887. GINO MANCA. Trädgårdsskulptur, kvinna, betong, signerad.

Med hål för fontän.
Höjd 64 cm.

Väderrelaterat slitage.

Gino Manca (1920–1985)

Med hål för fontän.
Höjd 64 cm.

Väderrelaterat slitage.

Gino Manca (1920–1985)

Antal besök: 570