SOFFA, furu, 1980-tal.

1658628. SOFFA, furu, 1980-tal.

Rygghöjd 76, längd 136, sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 726