WIWEN NILSSON, RING.

1657583. WIWEN NILSSON, RING.

18k guld med rund fasettslipad vit spinell i kistinfattning med trappformationer på sidorna. Stämpelsignerad, Lund 1945, vikt 6,1 gram, etui. Storlek 18.

Lod mellan kista och skena defekt på ena sidan, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1657583. WIWEN NILSSON, RING.

Antal besök: 872