TAKFOTOGENLAMPA, metall.

Längd utan kedja ca 83 cm
Diameter på skärm av plåt ca 46 cm.

Bucklor i metall på oljehus, anlupen metall, bruksslitage.

TAKFOTOGENLAMPA, metall.

Längd utan kedja ca 83 cm

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1656537
Antal besök: 178