TAKFOTOGENLAMPA, metall.

1656537. TAKFOTOGENLAMPA, metall.

Längd utan kedja ca 83 cm
Diameter på skärm av plåt ca 46 cm.

Bucklor i metall på oljehus, anlupen metall, bruksslitage.

Längd utan kedja ca 83 cm

Antal besök: 342