LJUSSTAKAR, ett par, silver, England, totalvikt ca 605 gram.

Höjd ca 19,5 cm.

Märken, skador, slitage, sneda, fyllda.

Höjd ca 19,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1656166
Antal besök: 209