LOCKURNOR, ett par, porslin, Kina eller Japan, 18/1900-tal.

1655967. LOCKURNOR, ett par, porslin, Kina eller Japan, 18/1900-tal.

Imari-dekor, höjd inkl lock ca 41 cm.

En lockknopp med skada och lagning, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 506