LOCKURNOR, ett par, porslin, Kina eller Japan, 18/1900-tal.

Imari-dekor, höjd inkl lock ca 41 cm.

En lockknopp med skada och lagning, nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1655967
Antal besök: 192